Kolorowa jesień w domu

2013-11-06 13:22:35 (ost. akt: 2013-11-06 13:26:41)

Żółty, niebieski, zielony, czerwony... kto powiedział, że kolorowe jest tylko lato? Przecież kolory nie znają pór roku. Dlatego, jeśli tylko mamy taką potrzebę, warto wprowadzać do swojego otoczenia kolory. Szczególnie jesienią i zimą, gdy zaczynamy tęsknić za słońcem.

Kolorowa jesień w domu
Kolory to energia, większa aktywność oraz pozytywne nastawienie, dlatego też warto wprowadzać je do naszego życia. Biesiadny stół, bawialnia, pokój wypoczynkowy, a nawet sypialnia czy łazienka, to miejsca, w których kolory czują się doskonale.

Stół zasypany astrami
Zadowoleni goście to gwarancja wspaniałej zabawy, dlatego zapewnijmy im kolorowo nakryty stół. Obrus w barwną kratę lub w soczysto-pomarańczowym odcieniu przyciągnie uwagę już od wejścia. Pod każdym talerzem możemy położyć różnokolorowe podkładki.
Zastawa, w zależności od rodzaju imprezy, może być śnieżnobiała lub właśnie kolorowa. Na naszym stole nie powinno zabraknąć kolorowych szklanek i kieliszków oraz sztućców, a także wazonu z kolorowymi... astrami. Wybór przecież jest ogromy — od kwiatów białych poprzez żółte, fioletowe, purpurowe aż po ciemną czerwień.

Drzemka pod kocem

Ponieważ nie samym biesiadowaniem człowiek żyje przydadzą nam się także koce i poduszki z kwiatowym motywem. Po obfitym obiedzie można się przecież zdrzemnąć. kr

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB