Chłopięce marzenia

2010-12-13 15:13:24 (ost. akt: 2010-12-13 15:15:50)

Nie trzeba mieć wyjątkowych umiejętności plastycznych, aby stworzyć wnętrze na widok, którego na twarzy dziecka zawita promienny uśmiech. Z pomocą zatroskanym rodzicom wyszedł kanadyjski producent tapet Blue Mountain.

Strażak, sportowiec, kierowca ciężarówki — kim zostanie twój chłopiec?

Strażak, sportowiec, kierowca ciężarówki — kim zostanie twój chłopiec?

Autor zdjęcia: Blue Mountain Polska

Pomysł na dekorację ścian w pokoju dziecięcym nie jest już dziś niczym trudnym. Chyba każdemu rodzicowi zależy, aby marzenia dzieci o dinozaurach, telewizyjnych idolach muzycznych czy filmowych albo sportowcach, móc zrealizować. Te marzenia, często z pozoru niewykonalne, dla rodziców są najważniejsze. Mama z tatą siedzą i główkują, jak przeobrazić zwykły pokój np. w tor wyścigowy. 
Katalogi z tapetami są pełne wspaniałych wzorów. Wybór jest tak duży, że maluchy i nastolatkowie będą pozytywnie zaskoczeni. Katalogi zostały podzielone tak, by dedykować je dziewczynkom lub chłopom, żeby mieli możliwość swobodnego wyboru najładniejszego wzoru. 
Każda z ksiąg to ponad 150 rozmaitych wzorów tapet, bordiur i specjalnych naklejek. W kolekcji chłopięcej motywem przewodnim są samochody wyścigowe, sportowcy oraz dinozaury. Nie zabrakło również bardzo popularnych wśród chłopców ciężarówek, łodzi i pociągów.
 Do wykonania tapet zastosowano różnego rodzaju materiały. Obok wyjątkowo dekoracyjnych tapet papierowych dostępne są także winylowe o bardzo dobrych parametrach mechanicznych, wysokiej odporności na uszkodzenia i usuwanie zabrudzeń. Z kolei tapety na fizelinie „non-woven” charakteryzują się miłą fakturą i są bardzo łatwe w użytkowaniu. Tapety oferowane są w rolkach o długości 10 m i szerokości 52 cm.

MMS

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB