Pstrowskiego 14 L - nowy adres w Twoim mieście!

2015-10-27 12:40:00 (ost. akt: 2016-04-13 12:55:01) Artykuł sponsorowany
Pstrowskiego 14 L - nowy adres w Twoim mieście!

W ofercie mieszkania od 27 do 65 m2, od 1 do 3 pokoi.

Pstrowskiego 14 L to nowy punkt na mapie Olsztyna. Powstaje tu kameralny budynek mieszkalny oraz sąsiadujący z nim czterokondygnacyjny biurowiec. Inwestycje powstają w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, ale ze względu na oddalenie od głównych ulic jednocześnie oferują ciszę i spokój. Położenie w pobliżu sklepów (w tym Tesco) oraz dobry dojazd do każdej części miasta, a także tras wylotowych, sprawia, że jest doskonała lokalizacja. Plusem jest także bliskość innych ważnych punków na mapie miasta – Starego Miasta, Galerii Handlowej Aura, Galerii Warmińskiej czy Aquasfery.

Budynek mieszkalny posiada 8 kondygnacji, w tym jedna podziemną, gdzie znajduje się hala garażowa. Dostępne są 34 1-, 2- lub 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 27 do 65 mkw. Wszystkie one zostały zaprojektowane tak, by stworzyć ich mieszkańcom komfortowe warunki do prowadzenia codziennego życia – wypoczynku, pracy, zabawy. Ich funkcjonalny rozkład i metraż pozwolą na dowolną aranżację przestrzeni odpowiadającą potrzebom i stylowi życia właścicieli. Elewacja budynku zostanie uzupełniona klinkierową okładziną, a klatki schodowe będą wykończone gresem. Budynek będzie wyposażony w windę oraz instalację domofonową. Ciągi piesze i podjazdy zostaną wyłożone kostka brukową, a całości dopełni zieleń trawnikowa.

Przy Pstrowskiego powstaje także niewielki, czterokondygnacyjny biurowiec, który ze względu na swoją lokalizację w pobliżu centrum miasta oraz w sąsiedztwie gęstej zabudowy mieszkalnej, stanowi doskonałe miejsce na siedzibę firmy, klinikę, salon urody lub inny biznes. Sąsiedztwo marketu wraz z ogólnodostępnymi parkingami, zapewni z jednej strony duży przepływ potencjalnych klientów, jak i pozwoli uniknąć wszechobecnych w Olsztynie problemów z parkowaniem samochodu. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, a sąsiedztwo głównych arterii miasta umożliwi szybki dojazd z każdego jego zakątka. W ofercie są lokale o powierzchni do 120 mkw na czterech kondygnacjach, w tym parter. Wszystkie one pozwalają na dowolną aranżację wnętrza, co stwarza możliwość prowadzenia niemal każdego rodzaju działalności.

www.pstrowskiego.pl