Drzwi otwierane magnetyczną kartą

2017-08-10 08:00:00 (ost. akt: 2017-08-10 10:30:09)
zdjęcie jest ilustracją artykułu

zdjęcie jest ilustracją artykułu

Autor zdjęcia: Agas

Kto lubi być budzony w nocy trzaskaniem drzwiami? Cisza i spokój gwarantują nam udany wypoczynek, szczególnie gdy nazajutrz czeka nas trudny dzień w pracy.

Nieprzerwany sen, bezszelestne zamykanie i otwieranie zapewnią nam drzwi z magnetycznym zamkiem. Urządzenie jest elektroniczną blokadą z ruchem magnetycznym. Zamyka się dzięki zatrzaskowi, który chowa się zaraz po otwarciu skrzydła.
Drzwi wyposażone w system zapewnia maksymalną ciszę podczas zamykania i otwierania drzwi. Ponadto zatrzask zamka magnetycznego wychodzi, gdy skrzydło opiera się o ramę i automatycznie się zatrzaskuje. Dzięki temu, nawet jeżeli ktoś z domowników zapomni o zamknięciu drzwi, zostaną one zablokowane.
Magnetyczne zamki są świetnym rozwiązaniem także dla dużych i małych hoteli oraz pensjonatów. W sytuacjach awaryjnych można odblokować drzwi za pomocą mechanicznego cylindra, który zapewnia ręczne otwieranie drzwi. Przycisk prywatności "nie przeszkadzaj" pozwala gościom spać do późnego poranka. Gdy funkcja jest włączona, personel nie może wejść do pokoju. Kr

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB