Ogrzewacze gazowe – ciepłe, ciche i zdrowe

2018-04-26 06:00:00 (ost. akt: 2018-04-26 11:05:30)
Ogrzewacze gazowe – ciepłe, ciche i zdrowe

Autor zdjęcia: Kratki.pl

Wiosna sprzyja wychodzeniu z domu. Więcej więc czasu spędzamy w plenerze popijając kawę w restauracyjnych czy hotelowych ogródkach. Jeśli wpadną do nas znajomi, zapraszamy ich na taras. Jednak po ciepłym dniu przychodzi chłodny wieczór. Jak kontynuować wieczór? Z pomocą przychodzi ogrzewacz gazowy.

Ogrzewacz gazowy można postawić w dowolnym miejscu: na balkonie, tarasie czy w ogródku restauracyjnym. – Urządzenie zasilane jest gazem z butli, co zapewnia ciągłość działania nawet przy braku prądu – wyjaśnia Zbigniew Morawski, olsztyński dystrybutor ogrzewaczy gazowych. – Urządzenie nie tylko grzeje. To także swoista lampa gazowa, której światło tworzy wyjątkowy i przytulny nastrój. Projektanci i konstruktorzy zadbali o to, aby po uruchomieniu ogrzewacza, płomień był widoczny z czterech stron, co dodatkowo buduje ciepłą i miłą atmosferę – dodaje nasz ekspert.

W restauracji i w hotelu


Ogrzewacze bardzo dobrze sprawdzają się także jako element dekoracyjny i ciekawe uzupełnienie przestrzeni jadalnej i wypoczynkowej. To świetna propozycja dla restauracji i hoteli.  Atrakcyjny wygląd i rozchodzące się ciepło sprawią, że ogrody będą pełne gości również w chłodniejsze wieczory.

Ogrzewacz gazowy zasilany jest płynnym gazem z butli ukrytej w obudowie i wyposażony jest w ceramikę żaroodporną wytrzymującą temperaturę do 800°C.

 

Wygodne i bezpieczne


Ogrzewacze gazowe nie emitują dźwięków ani zapachu, są więc idealne dla każdego użytkownika. Bardzo ważną kwestią jest bezpieczeństwo. O także zadbali konstruktorzy wyposażając ogrzewacz m.in. w zawór antyprzechyłowy oraz czujnik termopary.
A oto kilka innych szczegółów charakteryzujących to urządzenie:
• możliwość łatwego przestawienia dzięki zamontowanym kółkom;
• urządzenie może pracować nieustannie do 30 godzin;
• nie wymaga czyszczenia szyb;
• wygodna obsługa za pomocą pilota (opcja);
• zasilany jest płynnym gazem z butli ukrytej w obudowie;
• wyposażony jest w ceramikę żaroodporną wytrzymującą temperaturę do 800°C;
• posiada zabezpieczenie drzwiczek przed niepożądanym otwarciem;
• posiada zawór antyprzechyłowy oraz czujnik termopary automatycznie odcinające dopływ gazu do sterownika w przypadku  przewrócenia się urządzenia lub zdmuchnięcia płomienia.
 

A może pochodnia ogrodowa?


Innym sposobem na „ocieplenie” czasu spędzanego w ogrodzie jest dekoracyjna pochodnia ogrodowa na pellet. — Wytwarzane przez nią ciepło i gra płomieni zawsze zapewnią sympatyczny nastrój, a spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi, spędzone w pobliży takiej pochodni z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Pochodnia posiada bardzo nowoczesny design, można ją przymocować do podłoża, wykonana jest z wysokogatunkowej stali, ma pojemny zbiornik na pellet i może się palić nawet ponad 3 godziny bez przerwy — zapewnia Zbigniew Morawski.
Bożena Kraczkowska

NASZ EKSPERT
Zbigniew Morawski, olsztyński dystrybutor ogrzewaczy gazowych
Ogrzewacz gazowy zasilany jest gazem z butli, co zapewnia ciągłość działania nawet przy braku prądu. Urządzenie nie tylko grzeje. To także swoista lampa gazowa, której światło tworzy wyjątkowy i przytulny nastrój. Projektanci i konstruktorzy zadbali o to, aby po uruchomieniu ogrzewacza, płomień był widoczny z czterech stron, co dodatkowo buduje ciepłą i miłą atmosferę.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB