Oryginalne panele trójwymiarowe na każdą ścianę

2011-06-30 14:49:10 (ost. akt: 2011-06-30 14:49:18)

Nieszablonowe, wyraziste i nowoczesne. Trójwymiarowe panele dekoracyjne to sposób na ciekawy wystrój każdego wnętrza. Tym bardziej, że dają nam one niezwykle szerokie możliwości aranżacyjne.

Trójwymiarowe panele możemy montować w dowolnych kombinacjach, dopasowując je do reszty wystroju pomieszczenia

Trójwymiarowe panele możemy montować w dowolnych kombinacjach, dopasowując je do reszty wystroju pomieszczenia

Autor zdjęcia: Cameleo

Szczególnie atrakcyjny efekt wizualny możemy osiągnąć, zestawiając trójwymiarowe motywy z płaską ścianą czy sufitem. Powierzchnie pokryte panelami 3D stają się autonomicznymi elementami dekoracyjnymi, wpływając na wygląd całej przestrzeni danego pomieszczenia.

Trójwymiarowa oryginalność
Rosnący wybór dostępnych kształtów pozwala nam stworzyć taką aranżację, która będzie najlepiej oddawała naszą osobowość i wizję wystroju.
— Panele 3D są na polskim rynku stosunkowo nowym rozwiązaniem dekoracyjnym. — zwraca uwagę Bartosz Gołaszewski z firmy oferującej tego typu wyroby. — Jednak już dziś musimy wprowadzać na bieżąco kolejne, atrakcyjne wzory, które umożliwią oryginalne zaaranżowanie każdego wnętrza. Ogromna liczba możliwych kombinacji sprawia, że trójwymiarowe formy jeszcze długo będą zaskakiwać i stanowić źródło inspirujących wrażeń wizualnych.

Sam zamontuj i pomaluj
Panele możemy wykorzystać jako jeden z elementów zdobiących ścianę lub też pokryć nimi całą jej powierzchnię. Odpowiednio dobrane wzory pomogą nam skomponować poszczególne panele z innymi elementami dekoracyjnymi, a także z meblami i domowymi sprzętami.
Montaż paneli 3D jest stosunkowo prosty i nie wymaga pomocy fachowca. Poszczególne płyty przymocowujemy do równej płaszczyzny za pomocą specjalnego kleju montażowego. Następnie możemy je pomalować na dowolny kolor, który — w połączeniu z ciekawym kształtem powierzchni paneli i odpowiednim oświetleniem — nada wnętrzu unikalne walory estetyczne. W zależności od wybranych wzorów, może ono nawiązywać do form tradycyjnych lub przybrać zupełnie nowy, wręcz abstrakcyjny charakter.

Nowoczesny wygląd, naturalny materiał
Panele 3D to rozwiązanie, które łączy nowoczesne spojrzenie na aranżację wnętrz z dbałością o środowisko. Wyprodukowane na bazie naturalnych włókien palmowo-kokosowych, charakteryzują się wysoką paroprzepuszczalnością, dużą odpornością mechaniczną oraz trwałością.
Pasują do pomieszczeń domowych oraz miejsc użyteczności publicznej, nadając im rys niepowtarzalnej indywidualności. Trójwymiarowość to sposób na niebanalne i jednocześnie estetyczne zaaranżowanie przestrzeni wokół nas. Wprowadzając do niej trzeci wymiar, w prosty sposób łamiemy dotychczasowe ograniczenia w dekorowaniu ścian.

Rafał Śliwiak

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB