Nowoczesne drzwi wewnętrzne: gra kolorem i moc klasyki

2012-04-17 12:00:00 (ost. akt: 2012-04-12 11:32:03)

Nowoczesne drzwi wewnętrzne, zdobione ryflami i śmiałym kolorem, stają się ważnym elementem odważnych i wyszukanych aranżacji wnętrz.

Drzwi wewnętrzne w kolorze głębokiego fioletu staną się jednym z głównych akcentów barwnych salonu z aneksem kuchennym

Drzwi wewnętrzne w kolorze głębokiego fioletu staną się jednym z głównych akcentów barwnych salonu z aneksem kuchennym

Autor: Pol-Skone

W nowej kolekcji drzwi wewnętrznych dostępne jest dziewięć modeli, których indywidualny charakter podkreślony został pionowymi lub poziomymi ryflami. Różne możliwości rozmieszczenia ryfli — od jednego pionowego pasa po kombinację czterech poziomych — przełamują surową stylistykę drzwi, nadając im unikatowego wyglądu. Dodatkowo, poszczególne wzory mogą zostać wzbogacone przeszkleniem o różnej szerokości, wykonanym ze szkła hartowanego o grubości 6 mm. Subtelne wzornictwo podkreślają malowane na szkle białe pasy.
Cechą charakterystyczną serii drzwi Astro jest możliwość malowania ich na jeden z dowolnych odcieni z palety RAL i NCS, co umożliwia kolorystyczne dopasowanie do pozostałych elementów wystroju czy zaprojektowanie nowoczesnego wnętrza zdominowanego jedną barwą. W tym ostatnim drzwi wewnętrzne mogą stać się nie tylko dopełnieniem aranżacji, ale także wiodącym elementem dekoracyjnym. Szczególnie, jeśli zastosowanie przeszkleń dodatkowo rozświetli wnętrze, a poziomo przebiegające ryfle nadadzą skrzydłu wyjątkowego wyglądu.
Seria Astro Lux to z kolei luksusowa klasyka inspirowana naturalnymi barwami drewna. Dostępne są cztery rodzaje fornirowanych wykończeń: dąb europejski, heban, jasny i ciemny orzech. Szczyptę nowoczesności do klasycznego wzoru wprowadzają ryflowane pasy na skrzydłach, pozwalając na osiągnięcie wyrafinowanego efektu aranżacyjnego.

Rafał Śliwiak

Komentarze 0

Biura nieruchomości - Olsztyn, Elbląg

Przetargi - Olsztyn, Elbląg