Dobre pomysły przy myciu zębów

2014-02-25 11:53:42 (ost. akt: 2014-02-25 11:55:56)

Łazienka już dawno przestała pełnić wyłącznie funkcje higieniczne. Obecnie coraz częściej jest designerskim salonem kąpielowym. Tutaj, podobnie jak we wszystkich innych pomieszczeniach domu, ważne jest wszystko — dobrze dobrane meble, dywaniki, płytki na ścianach, a także kolor dodatków. Pomocne będą oczywiście dekory.

Dobre pomysły przy myciu zębów

Autor zdjęcia: Ceramstic

Łazienka jest swoistym azylem, to właśnie w niej zaczynamy i kończymy dzień. Zdarza się, że w łazience przychodzą nam do głowy najlepsze pomysły zawodowe czy rozwiązania codziennych problemów. Dlatego warto urządzić ją tak, abyśmy czuli się w niej fantastycznie.

Szare i czerwone

Łazienka coraz bardziej przypomina garderobę lub salon. Budowanie jej wystroju z neutralnych kolorów jest po prostu modne.
Jak przełamać aranżacyjne stareotypy? Wprowadzając szarości i ocieplając je przytulnymi barwami dodatków. Można też podkreślić indywidualność poprzez wpuszczenie kontrastujących ze sobą barw oraz geometrii.

Beton ocieplony
Nowoczesne wnętrza to wnętrza loftowe. I to właśnie te klimaty od kilku lat są wyznacznikiem modernistycznego myślenia i nadążania za modą. Chcąc wprowadzić nowoczesność warto skorzystać w gotowych rozwiązań np. wprowadzając wykończenia do złudzenia przypominające beton, a szarość przełamać żywym kolorem i oryginalnymi detalami. I tu z pomocą przychodzą dekory przypominające „street art“ czy malunki na murach w kolorach żywej i pobudzającej do działania czerwieni. kr

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB