Zaświeć biedronkę na ścianie

2010-06-01 14:32:41

Oprawy lamp do pokoju dziecięcego powinny być wesołe, barwne, utrzymane w nowoczesnej stylistyce, a przede wszystkim — w pełni bezpieczne.

Wszystkie oprawy z serii Kico są zaprojektowane i wykonane zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej, odwołującymi się do bezpieczeństwa dzieci obcujących z przedmiotami w ich otoczeniu. Materiały, użyte do produkcji opraw, czyli m. in. drewno i nietoksyczne farby, są w pełni przyjazne dla naszych najmłodszych domowników. Większość lamp wyposażona została w wysokiej jakości energooszczędne źródła światła, zapewniające właściwą ilość światła potrzebną do prawidłowego rozwoju dziecka.
Dla naszych pociech z pewnością głównym atutem opraw będzie ich atrakcyjna forma, odwołująca się do świata znanego im z bajek i własnej wyobraźni. Każdemu dziecięcemu pokojowi uroku doda świecąca biedronka (Coccinet), która nie tylko przyciąga wzrok zabawną formą, ale jest też bardzo praktyczna ze względu na dwufunkcyjne oświetlenie. Mamy tutaj do wyboru dwa źródła światła: główne — w postaci świetlówki energooszczędnej (w główce biedronki), lub diody LED, które nie oświetlą nam całego pomieszczenia, ale zapewnią w nim delikatną poświatę, dzięki której dziecko spokojnie zaśnie.
Inne dziecięce oprawy lamp również spodobają się najmłodszym. Podobnie bajkowo wygląda uśmiechnięta dżdżownica (Ruby) lub kolorowy motyl zawieszony pod sufitem (Butterfly). Małych marzycieli zachwyci lampka Lunardo, czyli ludek siedzący na księżycu oraz ciekawa w formie lampa w technologii LED, przypominająca niebo i gwiazdy (Strea). Wśród pozostałych opraw z tej serii znajdziemy nie tylko lampy wiszące, ale też funkcjonalne kinkiety i lampki stojące, które pozwolą na ciekawą aranżację dziecięcego pokoju. Takie oświetlenie spełni zarówno wysokie wymagania rodziców dbających o bezpieczeństwo swoich dzieci, jak i da radość ich pociechom.

Rafał Śliwiak

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB