Akcesoria, które zapewnią nam wygodę na plaży i w ogrodzie

2010-06-26 15:05:11

Jak w te wakacje pokazać się stylowo na plaży albo uprzyjemnić sobie rodzinne grillowanie? Oto w plener wychodzą z nami praktyczne i estetyczne dodatki.

Wybierając się na plażę, dobrze jest wziąć ze sobą stylowy parawan, który nie tylko osłoni nas od wiatru i zapewni choć trochę prywatności, ale także będzie wyróżniał się spośród wielu sąsiednich. Komfort plażowania znacząco podniesie też wygodny materac, dzięki któremu żadne nierówności terenu, kamienie czy patyki nie zakłócą nam upragnionego spokoju.
Jeśli materac swoim wzornictwem będzie korespondował z innymi dodatkami, jak wspomniany parawan czy choćby praktyczna torba plażowa, stworzymy urlopowy komplet, którego niejeden plażowicz będzie mógł nam pozazdrościć.
— Warto też pomyśleć o wygodzie naszych gości podczas letniego grillowania — doradza Agnieszka Rybka z firmy oferującej dodatki aranżacyjne. — Pomogą nam w tym miękkie siedziska na ogrodowe krzesła czy mini materace.
Czym jeszcze możemy zaskoczyć naszych gości? Stylowy koszyczek na pieczywo, pasujący stylistycznie do innych elementów, idealnie sprawdzi się podczas spotkania w ogrodzie. Dobierzmy do niego komplet, którego nie powstydziłby się nawet szef renomowanej kuchni — czyli rękawicę, łapacz i fartuch. Taki zestaw uchroni nas przed przykrymi niespodziankami, jak tłuste plamy czy poparzone dłonie. Jeśli zadbamy o dopasowanie wszystkich wspomnianych elementów — nawiązujących do siebie kolorystyką czy wzorem — na pewno zrobimy wrażenie na odwiedzających nas gościach.

Rafał Śliwiak

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB