Inteligentny domofon ochroni dom

2015-02-07 09:00:00 (ost. akt: 2015-02-03 09:08:35)
Inteligentny domofon ochroni dom

Autor zdjęcia: AC SOFTWARE

Otwarty sezon zimowy i trwające ferie powodują, że wielu z nas aż do marca może być nieobecnych w domu. Co jednak zrobić, by zimowe szaleństwo było wolne od troski o nasze M, które w tym okresie może być bardziej niż zwykle narażone na włamania i kradzieże? Wystarczy zabrać ze sobą smartfona.

Zimowy urlop na stokach narciarskich albo po prostu na innym wyjeździe turystycznym z dala od domu, nie musi wcale oznaczać braku kontroli nad bezpieczeństwem naszego domu. Dzięki nowoczesnemu domofonowi, który łączy się ze smartfonem lub tabletem, możemy na bieżąco śledzić co dzieje się wokół naszej posesji. Co więcej, możliwe jest też prowadzenie rozmów z gośćmi, którzy nas odwiedzili, nagrywanie obrazu i sterowanie bramą wjazdową z każdego miejsca na świecie.

Jak działa urządzenie, dzięki któremu dowiesz się kto przychodzi, nawet jeśli nie ma cię w domu? W bardzo prosty sposób — aplikacja zainstalowana na naszym telefonie pozwala, aby videodomofon zamontowany na furtce połączył się z naszym smartfonem lub tabletem. Aplikacja uruchomia się w momencie, kiedy ktoś dzwoni do naszych drzwi, po czym na naszym telefonie wyświetla się obraz z kamery. Możemy wówczas porozmawiać z gościem, a także wpuścić go na teren posesji, dzięki funkcji sterowania zamkiem bramy wjazdowej.
Możliwa jest także instalacja aplikacji na kilku telefonach, dzięki czemu wszyscy domownicy będą mogli swobodnie odbierać połączenia z domem.
abc

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kaziu Kowal #1696207 | 23 mar 2015 02:01

    Świetna sprawa, w swoim domu mam wideo-domofon firmy Fermax i jestem bardzo zadowolony. http://www.fermax.com/polska/corporate.h tmlWszystko ładnie widać, i wiem że listonosz to listonosz a pan z gazowni nie jest jakimś małolatem. Bardzo fajne rozwiązanie

    ! - + odpowiedz na ten komentarz