Zamieszkaj pięknie na wiosnę!

2015-03-26 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-26 12:55:40) Artykuł sponsorowany
Domy w zabudowie szeregowej na Osiedlu Nad Łyną.

Domy w zabudowie szeregowej na Osiedlu Nad Łyną.

Autor zdjęcia: MAS-BUD

Wiosna to świetny czas na zmiany – jedni planują zrzucić parę kilo, inni odświeżyć garderobę albo oddać się nowemu hobby. To także dobry czas na to, żeby zrealizować plan zakupu nowego mieszkania – zwłaszcza, że wiosenne oferty są ciekawe i różnorodne. Deweloper MAS-BUD proponuje lokale w trzech bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.

Mieszkanie w Kamienicy Central Park przy ulicy Knosały z pewnością spodoba się aktywnie żyjącym osobom, które lubią być w centrum wydarzeń, jednocześnie ceniąc sobie piękną i spokojną okolicę. Lokalizacja budynku obejmuje Śródmieście, czyli dzielnicę bezpośrednio przylegającą do olsztyńskiej starówki. Nie lubisz jeździć na drugi koniec miasta, żeby załatwić najważniejsze sprawy? Tutaj nie będziesz mieć tego problemu – w pobliżu kamienicy znajdziesz najważniejsze instytucje urzędowe, a także obiekty kulturalne, punkty usługowe i lokale gastronomiczne. Kamienica Central Park to 36 eleganckich mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli.

Jeśli bardziej niż bliskość centrum miasta cenicie sobie bliskość natury, z pewnością przypadną Wam do gustu mieszkania na Osiedlu Poziomkowa na olsztyńskich Redykajnach. Budynki są położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, a otacza je kilka jezior – taka okolica zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym, z powodzeniem wynagrodzi peryferyjną lokalizację. Uwaga – tylko do końca marca na wybrane mieszkania na Osiedlu Poziomkowa obowiązuje specjalna cena!

Wolicie ciche, zupełnie odseparowane od miejskiego pędu przedmieścia? MAS-BUD ma coś dla Was – domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej położone na Osiedlu Nad Łyną. To teren położony 1,5 km od ulicy Wilczyńskiego we wsi Jaroty w gminie Stawiguda, która leży przy granicy administracyjnej Olsztyna. Okolica jest bardzo atrakcyjna przyrodniczo – niedaleko osiedla płynie rzeka Łyna, w bliskim sąsiedztwie znajduje się Park Krajobrazowy „Las Warmiński”. Zatem jeśli po pracy marzy Wam się aktywny lub mniej aktywny relaks na łonie natury, domki szeregowe nad Łyną to idealna lokalizacja właśnie dla Was.