Osiedle Przylesie pięknieje

2015-03-26 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-26 12:55:29) Artykuł sponsorowany
Osiedle Przylesie pięknieje

Autor zdjęcia: IPB

Osiedle mieszkaniowe, którego budowę realizuje od kilku lat IPB na terenie po byłej fabryce mebli, wciąż się rozrasta. Wybudowano już cztery budynki wielorodzinne i 16 domków jednorodzinnych. Docelowo powstaną tu jeszcze trzy kolejne budynki. Nowe, piękne osiedle, blisko lasu miejskiego i niedaleko centrum Olsztyna, jak magnes przyciąga poszukujących własnego „M”.

Dom lub mieszkanie w otoczeniu przyrody, a jednocześnie blisko centrum miasta? Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane udowadnia, że to możliwe. Aktualnie kończy budowę piątego budynku na długo wyczekiwanym osiedlu przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie.

IPB to sprawdzony i pewny deweloper oraz wykonawca robót, dzięki któremu już tysiące rodzin zamieszkały w wymarzonym „M”. Blisko pół wieku tradycji w połączeniu z doskonałą kadrą fachowców i wysoką jakością prowadzonych prac budowlanych to gwarancja pomyślnej realizacji każdej inwestycji. Klienci mogą być pewni stałej ceny oraz terminowego otrzymania kluczy.

Była fabryka, rośnie Przylesie


Osiedle Przylesie powoli rozrasta się na terenie po byłej fabryce mebli MMI. Opuszczony i zaniedbany teren przekształca się w nowoczesne, przyjazne dla mieszkańców osiedle, z pełną infrastrukturą, licznymi miejscami parkingowymi oraz terenami do wypoczynku i rekreacji. Zakończone już etapy inwestycji obejmowały realizację czterech budynków wielorodzinnych oraz 16 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Ciekawa architektura i elewacje w ciepłych kolorach sprawiają, że osiedle jest pełnym uroku, klimatycznym miejscem.

Osiedle Przylesie z lotu ptaka
Fot. IPB
Osiedle Przylesie z lotu ptaka

Zdrowy mikroklimat na Przylesiu


Wyjątkowe są budynki wielorodzinne, nieco stylizowane na stare, secesyjne kamienice - zachwycają pastelowymi kolorami i doskonałym wykończeniem zarówno elewacji, jak i klatek schodowych. Ciekawym rozwiązaniem są wewnętrzne dziedzińce - miejsce na relaks, odpoczynek oraz bezpieczną zabawę najmłodszych mieszkańców. Na dziedzińcach pojawią się też elementy małej architektury i ciągi spacerowe. Całości dopełnia bliskość lasu sosnowego, tworzącego specyficzny, przyjazny mikroklimat.

Kto chciałby zamieszkać na Osiedlu Przylesie, może jeszcze kupić ostatnie gotowe mieszkania przy ul. Borowej 14, Borowej 10 i Borowej 6. Jest też możliwość nabycia mieszkań w budynku przy ul. Borowej 12, który jest w trakcie realizacji, i w kolejnych planowanych do budowy budynkach wielorodzinnych na osiedlu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w Biurze Dewelopera IPB w Olsztynie, tel. (89) 526 13 00 lub na stronie www.ipbilawa.com.pl