Mieszkanie dla Ciebie na Osiedlu Mroza w Olsztynie

2015-03-27 10:55:00 (ost. akt: 2015-03-27 15:34:40) Artykuł sponsorowany
Mieszkanie dla Ciebie na Osiedlu Mroza w Olsztynie

Autor zdjęcia: MDC

Jaroty to dynamicznie rozwijająca się część Olsztyna, w której coraz chętniej osiedlają się zwłaszcza młodzi mieszkańcy miasta. W samym sercu dzielnicy, przy ulicy Mroza olsztyński deweloper MDC Sp. z o.o. wybudował osiedle, łączące nowoczesny wygląd z funkcjonalnym położeniem.

Nie trzeba mieszkać w samym centrum miasta, żeby znajdować się w centrum wydarzeń i mieć dostęp do wszystkich najważniejszych punktów i obiektów użytkowych. W sąsiedztwie Osiedla Mroza mamy zarówno szkoły (podstawową i gimnazjum), przedszkola, żłobek jak i przychodnię lekarską oraz niezliczoną ilość sklepów i punktów usługowych do których w kilka minut dojść można pieszo. A jeśli pojawi się potrzeba, żeby wybrać się do innej części miasta, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, a niebawem powstać ma także przystanek tramwajowy. Zmotoryzowani znajdą tu obok kilkudziesięciu ogólnodostępnych miejsc postojowych, obszerną halę garażową, w której auto uniknie zgubnego wpływu czynników atmosferycznych. Specjalnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach, którzy uwielbiają ruch na świeżym powietrzu, Osiedle Mroza proponuje dwa bezpieczne, ogrodzone place zabaw w otoczeniu setek m kw. terenów zielonych.

Osiedle Mroza to nie tylko dobra lokalizacja, ale też walory estetyczne oraz funkcjonalność. Całe osiedle to skończony projekt, co pozwala potencjalnym nabywcom na zapoznanie się z faktycznym stanem tak budynków jak i całej infrastruktury. Lokale pozbawione są obciążeń hipotecznych, a do ich zbycia nie jest wymagana zgoda podmiotów trzecich, co pozwala deweloperowi na natychmiastowe domknięcie transakcji, wydanie nabywcom kluczy do lokalu i przeniesienie na nich pełni praw. Wszystkie oferowane do sprzedaży lokale zostały już doskonale wygrzane i wysuszone - nowi nabywcy nie muszą się martwić dodatkowymi kosztami w pierwszym okresie użytkowania. Znajdziemy tu unikalną w skali Olsztyna możliwość korzystania przez mieszkańców każdego z budynków z ok. 200 m kw. w pełni wykończonych powierzchni wspólnych, które zostały zaadaptowane na wózkownie, suszarnie oraz miejsca do aktywnego wypoczynku (tenis stołowy, sprzęt do ćwiczeń aerobowych i siłowych). Dodatkowo do każdego lokalu przyporządkowane są obszerne komórki lokatorskie oraz bardzo wygodne balkony typu „loggia”.