Eko-domy we Wrzesinie

2015-03-27 15:08:10 (ost. akt: 2015-03-27 15:15:40) Artykuł sponsorowany
Eko-domy we Wrzesinie

Autor zdjęcia: JAZ ECO

Kameralne osiedle, spokojna lokalizacja, bliskość przyrody — życie w takim miejscu jest marzeniem mieszkańców wielkiego miasta. Realizacją tych marzeń zajmuje się firma JAZ ECO, budująca osiedle domów jednorodzinnych w podolsztyńskiej Wrzesinie. Warto przyjechać, zobaczyć, zamieszkać.

Docelowo na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych powstanie 20 domów z pełną infrastrukturą. Obecnie do dyspozycji kupujących jest pięć domów w stanie deweloperskim, które nabywca będzie mógł urządzić wedle własnych potrzeb.

Domy wpisane w warmiński krajobraz


Wszystkie budynki nawiązują stylistyką do dawnej architektury naszego regionu: są dwukondygnacyjne, mają dwuspadowy dach oraz powierzchnię użytkową od 130 do 150 mkw. Każdy dom będzie miał własny garaż, a dodatkowo na posesjach znajdował się będzie budynek gospodarczy, który można wykorzystać jako dodatkowy garaż. Nowoczesne technologie, wykorzystanie ekologicznych i innowacyjnych rozwiązań oraz rzetelny i profesjonalny wykonawca to gwarancja, że w mieszkańcy nowych domów będą mogli cieszyć się wygodą i komfortem przez wiele lat.

Przyjazne naturze eko-rozwiązania


Osiedle domów jednorodzinnych znajduje się w odległości około półtora kilometra od centrum Wrzesiny, niewielkiej wsi w gminie Jonkowo, około 20 km od Olsztyna. To idealne miejsce dla osób, które poszukują spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku i w pobliżu przyrody. Wykonawca inwestycji dokłada wszelkich starań, by ta przyroda pozostała nienaruszona. Nabywcy nieruchomości będą mieli do dyspozycji wiele ekologicznych rozwiązań. jednym z nich jest możliwość podlewania ogrodu wodą pochodząca nie z wodociągów, a z przepływającej w pobliżu rzeczki. Dodatkowo nabywcy będą mieli możliwość instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii (panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne).

Więcej informacji na temat inwestycji oraz galerię zdjęć i wizualizacji znajdą Państwo na stronie: jazeco.pl