Targi w Ostródzie pełne energii... alternatywnej

2016-11-07 06:00:00 (ost. akt: 2016-11-17 17:07:29)
Targi w Ostródzie pełne energii... alternatywnej

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Zasoby węgla, gazu ziemnego czy ropy na świecie kończą się i to w zastraszającym tempie. Rozwiązaniem na ten stan rzeczy są odnawialne źródła energii, które będą tematem przewodnim Targów Energy Expo Arena. Wydarzenie odbędzie się w Ostródzie w dniach 24-25 listopada.

To już druga edycja Targów Energy Expo Arena, podczas których zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej na temat alternatywnych źródeł energii. W halach ostródzkiego Expo Mazury będzie można znaleźć stoiska zarówno producentów systemów energetycznych, firmy zajmujące się ich montażem, jak i wyspecjalizowanych w branży firm consultingowych. Podczas targów zostaną zaprezentowane najbardziej nowoczesne rozwiązania energetyczne, także takie, które możemy zastosować we własnych domach.


Program targów skierowany jest do wszystkich tych – zarówno przedsiębiorstw, samorządów, jak i indywidualnych odbiorców, którym bliska jest tematyka ekologii i zarazem oszczędności w zużywaniu energii oraz taniego jej użytkowania.

Partnerem Targów jest Polska Izba Gospodarcza Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej, Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna, Instytut OZE, Fundacja Ośrodek Wspierania Ekologii, OZEON, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i gospodarki Wodnej w Olsztynie, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji oraz Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki.

Dla firm, które nie boją się śmiałych rozwiązań i inwestują w funkcjonalne i nowoczesne produkty przyznane zostaną nagrody Expo Mazury, czyli Żagle Rozwoju.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB