Osiedle Leśna, twój dom

2018-03-28 08:01:00 (ost. akt: 2018-03-27 13:11:05) Artykuł sponsorowany
Osiedle Leśna, twój dom

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Szukasz mieszkania w Olsztynie? Przy dużej ofercie trudno dokonać dobrego wyboru. Nie popełnisz błędu, jeśli obejrzysz mieszkania na Osiedlu Leśna. Nowoczesna technologia gwarantuje jakość, dbałość o szczegóły – estetykę i komfort. No i te widoki z okien na Jezioro Długie, zamkową wieżę, zabytkowe kościoły i wiadukty. Projekt realizuje sprawdzony i doświadczony deweloper — Arbet Investment Group.

Osiedle Leśna usytuowane jest na terenie starych koszar, między ulicami Artyleryjską a Leśną w Olsztynie. Projekt realizuje Arbet Investment Group — doświadczony (20 lat na rynku) i sprawdzony deweloper. Prestiż buduje się latami, ale przede wszystkim solidną robotą. W przypadku Arbetu, już na etapie projektowania, wszystko dopracowane jest w najdrobniejszych szczegółach.

Poranna kawa z sową w wieży zamkowej

Mieszkanie na Osiedlu Leśna w Olsztynie to jak wygrana w totolotka. Jasne, przestronne pokoje, duże kuchnie, balkony i tarasy z widokiem na olsztyńskie zabytki architektury. Poranna kawa z widokiem na wieżę olsztyńskiego zamku i zabytkowe wiadukty – to codzienny rytuał. W takich okolicznościach każdy dzień musi zacząć się dobrze. Oczywiście pod warunkiem, że tu zamieszkamy.Spośród mieszkań o powierzchni od 45 m kw. do 124 m kw, w sprzedaży osiem ostatnich mieszkań w budynkach LS1 i LS2 o pow. od 49 m2 do 72 m2. Wkrótce ruszy budowa kolejnych budynków.- Osiedle Leśna to nasze oczko w głowie — przyznaje Andrzej Bogusz, prezes zarządu ARBET Investment Group. — Mieszkania z I etapu sprzedały się bardzo szybko. Teraz realizujemy II etap (pierwsze zadanie zakończone), o jeszcze wyższym standardzie. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, mimo że jest to przecież rynek premium. Dbamy o to, aby nasi klienci zobaczyli jak wygląda otoczenie, fasady budynków, części wspólne i oczywiście same mieszkania. Dlatego projekt Osiedle Leśna II ma swoją internetową: www.lesna2.olsztyn.pl. Zwiedzanie terenu obiektu pomaga podjąć decyzję o zakupie mieszkania. W wielu przypadkach to jedna z najważniejszych decyzji w życiu — dodaje prezes Bogusz.

Dla niektórych ważna jest lokalizacja

Osiedle usytuowane jest w sąsiedztwie Jeziora Długiego, Lasu Miejskiego, Łyny. Stąd do Dworca Zachodniego to zaledwie 10 minut drogi. Podobnie szybko dojdziemy na Podzamcze i Starówkę. Pięć minut dłużej nad Jezioro Krzywe, gdzie czekają na nas stylowe restauracje, przystanie żeglarskie i wypożyczalnie sprzętu wodnego, strzeżone plaże, boiska do siatkówki plażowej, a w zimie lodowisko i biegowe trasy narciarskie. Położenie przy ulicy Artyleryjskiej umożliwia łatwy i szybki dojazd nie tylko do centrum miasta, ale też wszystkich tras wyjazdowych z Olsztyna.

Inni chcą być dobrze zorganizowani

Dla innych ważna jest infrastruktura. Ta strona miasta to dobrze zorganizowane, tętniące życiem miejsce. W pobliskim, odrestaurowanym kompleksie budynków koszarowych działają różne firmy. Jeśli oprócz mieszkania szukasz też pracy – to miejsce jest dla ciebie! Na sąsiednim osiedlu są szkoły, przedszkola, poczta, przychodnia i apteka. No i oczywiście sklepy.A jak znudzi ci się gwar, to zmienisz buty i idziesz na spacer lub pobiegać wokół wspomnianego Jeziora Długiego. Dzięki nowej promenadzie można obejść jezioro dookoła. Jezioro Długie jest regularnie zarybiane, więc nie trzeba daleko szukać łowisk. Wędkować można także w nocy.

Wszyscy chcą żyć bezpiecznie i wygodnie

Liczy się bezpieczeństwo. — Aby zapewnić komfort życia i utrzymać założony wysoki standard całego osiedla sami zajmujemy się jego zarządzaniem — mówi Bożena Kowalczyk, kierownik działu marketingu i promocji ARBET Investment Group. — Dbamy o utrzymanie porządku na częściach wspólnych budynków i terenie osiedla oraz troszczymy się o zieleń. Zajmujemy się monitorowaniem dostawami wody i ciepła oraz obsługą techniczną i serwisem. Prowadzimy sprawy księgowe i finansowe wspólnot mieszkaniowych na osiedlu oraz ich obsługę prawną — dodaje.

Jak nie tu, to tam, czyli inne propozycje
Obecnie Arbet realizuje cztery inwestycje: wspomniane Osiedle Leśna, os. Bartąg, os. Sterowców, ZM Żołnierska. — Przygotowujemy kolejną inwestycję pn. LUNA HOUSE, przy ul. Wilczyńskiego/Jaroszyka, którą wkrótce wprowadzimy do sprzedaży. Osiedla zlokalizowane są w różnych punktach miasta — bliżej lub dalej od centrum. Wszystkie jednak są świetnie skomunikowane z centrum i drogami wyjazdowymi z miasta — mówi Bożena Kowalczyk.Osiedle Leśna —przemyślana zabudowa i architektura oraz wysoka jakość użytych materiałów i wykończenie części wspólnych pozwoliły stworzyć osiedle o niekwestionowanej renomie i prestiżu.

• Ostatnie dwie kondygnacje to absolutnie najwyższy standard. Na każdej znajdują się jedynie po dwa penthouse'y - o pow. 107-120 m kw. i tarasami do kilkudziesięciu metrów, z piękną panoramą na całą okolicę.

• Duże klatki schodowe z windami, przestronne hole i korytarze, dobierane indywidualnie w każdym budynku drzwi wejściowe do mieszkań. stal nierdzewna, szkło i granit nadają wnętrom elegancki sznyt.

• Hybrydowa wentylacja, trzyszybowe okna i najnowsze rozwiązania teletechniczne.

Bardzo duże balkony i loggie oraz ogródki dla mieszkań w parterach.

• Osiedle jest ogrodzone, monitorowane I dozorowane.

Dowiedz się więcej: www.lesna2.olsztyn.pl, tel.: 48 697 611 323, siedziba firmy ul. Barczewskiego 1/ 2, 10-061 Olsztyn.