Zamieszkaj w LUNA HOUSE

2018-05-30 13:16:52 (ost. akt: 2018-05-30 13:18:43) Artykuł sponsorowany

Zamieszkać w Księżycowym Domu? Właśnie tak! Kupno mieszkania w budynku LUNA HOUSE to gratka nie tylko dla zapatrzonych w niebo miłośników gwiezdnych podróży, ale także dla osób mocno stąpających po ziemi. W LUNA HOUSE będzie tylko 77 mieszkań. Budynek powstaje w sercu olsztyńskich Jarot. Nie ma tu wieżowców, więc widok na niebo i ziemię jest niczym nieograniczony.

Zamieszkaj w LUNA HOUSE

Autor zdjęcia: mat. inwestora

Tu jest wszystko. Miejsce na spacery i wypoczynek - staw z okalającym go skwerem, pobliskie jezioro Bartąg, Galeria Warmińska, a także kościół, mniejsze i większe centra handlowe, poczta, apteki, przychodnie, szkoły i przedszkola. To chyba jedyna w Olsztynie dzielnica, której nie musisz opuszczać, aby funkcjonować i spokojnie żyć. Sklepy ze zdrową żywnością, butiki z odzieżą dla dzieci i dorosłych, bary i restauracje.. No i banki, salony samochodowe, a obok warsztaty i stacja benzynowa. Jaroty to naprawdę dobrze zorganizowane „miasteczko”. No i ludzie są tu szczęśliwi i życzliwi.

- To wspaniałe miejsce do życia. Jestem na tym skwerze nad stawem codziennie. Przychodzę tu z moją córeczką. Ola jest zachwycona tym miejscem. Wszędzie są ławeczki, można posiedzieć, porozmawiać ze znajomymi. Ola bardzo lubi karmić kaczki. Myślę, że i kaczki też ją już polubiły - śmieje się Agnieszka, młoda mama, którą spotkałam nad stawem.

LUNA HOUSE

Nowa inwestycja mieszkaniowa pod nazwą LUNA HOUSE powstaje u zbiegu ulic Wilczyńskiego i Jaroszyka. Główne wejście na posesję będzie od ulicy Wilczyńskiego. To nie jest jakaś tam zwyczajna ulica. Raz w roku obchodzi swoje święto. Organizowane są wówczas pochody, kiermasze i koncerty. Świętuje cała dzielnica. Drugie wejście oraz wjazd na posesję będzie od ulicy Jaroszyka.

Stąd do centrum Olsztyna dojedziesz w kilka minut. Do wyboru masz autobusy komunikacji miejskiej i tramwaj. Podróż zabierze ci ok. 10 minut, więc nawet jeśli czegoś zapomnisz, możesz spokojnie wrócić. Cała operacja potrwa nie dłużej niż pół godziny.

Co znaczy premium

W LUNA HOUSE będzie tylko 77 mieszkań dwu- i trzypokojowych. Inwestycję realizuje ARBET, sprawdzony olsztyński deweloper. Mieszkania budowane są standardzie PREMIUM, co oznacza szereg udogodnień wśród nich np. przestronne hole (w strefie wejścia do klatek schodowych) i duże balkony wykończone gresem oraz podziemne i naziemne miejsca postojowe. Oryginalnym rozwiązaniem są częściowo ukryte śmietniki.

Ważne jest bezpieczeństwo mieszkańców i ich mienia. W LUNA HOUSE zastosowano nowoczesne rozwiązania teletechniczne, monitoring i wideodomofony. Cała posesja będzie także ogrodzona, co uniemożliwi dostęp osób postronnych.

Mieszkania w LUNA HOUSE to wyjątkowy projekt dla wyjątkowego klienta… Wybierz interesujące cię mieszkanie i przyjdź do biura sprzedaży i porozmawiaj z doradcą. Twoje mieszkanie będzie mieć duży balkon, a jeśli chcesz mieć ogródek – wybierz lokal na parterze.

Bonus do mieszkania

Każdy, kto kupi mieszkanie w LUNA HOUSE otrzyma za darmo, gotowy do wykorzystania projekt aranżacji mieszkania wraz z budżetem kosztów materiałów wykończeniowych i wyposażenia. Możesz też sobie wybrać styl, w którym chcesz mieszkać – minimalistyczny, skandynawski, rustykalny lub loftowy. Przyjdź i sam wybierz.

Biuro sprzedaży jest czynne od poniedziałku do piątku, ul. Barczewskiego 1/2, tel. +48 697 611 323. Możesz też wysłać zapytanie mailem: mieszkania@arbet.olsztyn.pl

Odwiedź stronę internetową: www.lunahouse.pl


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB