Żyj w rytmie miasta, APARTAMENTY w centrum Jarot

2018-10-31 08:00:00 (ost. akt: 2018-10-31 12:02:02)

Blisko 25 tysięcy zameldowanych mieszkańców i powierzchnia pięciu kilometrów kwadratowych. Jaroty są największą dzielnicą mieszkaniową w Olsztynie. Jesteś mieszczuchem z aspiracjami? LUNA HOUSE to propozycja idealna dla ciebie.

Żyj w rytmie miasta, APARTAMENTY w centrum Jarot

Autor zdjęcia: materiał prasowy

— Brat kupił przed laty fajne mieszkanie właśnie na Jarotach — mówi pan Dariusz, który również jest mieszkańcem Jarot. — Na osiedlu jest plac zabaw, boisko do koszykówki, siatkówki. Te ostatnie to bardzo dobry pomysł. Wiadomo, dzieci rosną, a dorośli też mają ochotę się poruszać. Wszędzie jest blisko i mamy bardzo dobre połączenie z centrum i galerią handlową. Nie trzeba szukać mieszkania daleko poza granicami miasta.
Dzielnicę Jaroty docenia coraz więcej młodych rodzin.
— Kupując prawie dwa lata temu mieszkanie, dostałam interesującą ofertę w konkretnej części Jarot — wspomina z kolei pani Aneta, mama trzyletniej Zosi i sześcioletniego Bruna. — Zależało mi na tej okolicy, bo tuż przy bloku jest plac zabaw, a niedaleko od osiedla, las i droga do działek. Wiem, że za jakiś czas i tu będzie kolejne osiedle, ale mi to nie przeszkadza.
Długoletni mieszkańcy Jarot podkreślają, że to idealna dzielnica, bo ma dobrze rozbudowaną infrastrukturę. Są tutaj przedszkola, szkoły, sklep, restauracje, przychodnie, poczta i sklepy z rożnym asortymentem. — Jaroty to dla mnie idealne miejsce. W moim bloku jest centralne ogrzewanie, więc ciepło mam zawsze, gdy odkręcę kurek na kaloryferze — dodaje pan Marcin. — Obok jest mały plac zabaw, ma kilka fajnych elementów. Na większe zabawy można wybrać się na duży plac zabaw pomiędzy Jarotami a Nagórkami. A architektura? Powstają nowe bloki, które zmieniają obraz tej dzielnicy. Na korzyść.W Olsztynie jeździmy i chodzimy po 483 ulicach. Na Jarotach, które są największą pod względem mieszkańców dzielnicą Olsztyna, jest 39 ulic. Nazwa dzielnicy pochodzi od wchłoniętej przez miasto wsi. Według danych z 2013 roku jest tutaj zameldowanych na stałe 25 tysięcy mieszkańców. Dzielnica zajmuje niemal pięć kilometrów kwadratowych. Dużo, prawda?
Historia tego miejsca sięga 1342 roku. Założycielem wsi był Prus Jomen, od którego nazwiska wywodzi się nazewnictwo. Współcześnie dynamiczny rozwój dzielnicy rozpoczął się w latach 80. i 90. i wciąż trwa. Dziś Jaroty stale się powiększają, szczególnie w kierunku południowym i zachodnim. Aktywnie działa tu dom kultury. Mieszka tutaj wielu społeczników, którzy doceniają lokalizację. Co roku mieszkańcy integrują się w czasie Święta Ulicy Wilczyńskiego. Jest wiele atutów, które przemawiają za tym, by zostać mieszkańcem tej dzielnicy.
Jesteś mieszczuchem i nie zamierzasz tego zmieniać? Żyj w rytmie miasta i wybierz apartamenty w centrum Jarot. Luna House realizowana przez spółkę Arbet to projekt mieszkaniowy w najwyższym standardzie. Jedyne w tej dzielnicy apartamenty. W dodatku mamy możliwość zamieszkać w samym centrum Jarot, a główne wejście do budynku będzie zlokalizowane właśnie od ulicy Wilczyńskiego, czyli głównej arterii dzielnicy. Wjazd oraz drugie wejście na posesję powstanie od bardziej kameralnej ulicy Jaroszyka.
Luna House jest miejscem dla prawdziwych miłośników miejskiego stylu życia, którzy cenią sobie prestiż. To 77 apartamentów, które spełnią najwyższe oczekiwania. Dodatkowym atutem inwestycji będą nowoczesne rozwiązania teletechniczne, monitoring, wideodomofony oraz ogrodzenie nieruchomości, uniemożliwiające dostęp osób postronnych. W budynku będą apartamenty z dużymi balkonami lub, w przypadku lokali parterowych, z ogródkami, a także podziemny garaż i dodatkowa strefa parkowania w granicach posesji.
Twój apartament może mieć unikalny charakter. Każdy klient, który kupi lokal otrzyma gotowy projekt aranżacji wnętrz, który będzie również zawierać budżet kosztów wykończeniowych i wyposażenia.
Chcesz mieszkać w stylu minimalistycznym? A może stawiasz na styl rustykalny? Chciałabyś lub chciałbyś poczuć komfort mieszkania po skandynawsku, czy też jesteś zwolennikiem trendów modernistycznych i loftowych? Ty decydujesz. Resztę pracy wykona projektant. Tobie pozostanie tylko cieszyć się nowym miejscem i tworzyć nową historię swojej rodziny.mieszkania@arbet.olsztyn.pl
tel. 697 611 323

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB