Na olsztyńskich budowach praca wre!

2019-03-11 10:07:57 (ost. akt: 2019-03-11 10:09:50)

— W 2019 roku spółka obecnym i przyszłym klientom odda do użytkowania 123 mieszkania w prestiżowej lokalizacji, przy ul. Nowaka — zapewnia Jacek Rybicki, zastępca dyrektora ds. sprzedaży developerskiej z firmy Eko-Bud Ostróda.

Centaurus budowa

Centaurus budowa

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

— Do sprzedaży gotowe są również domy w zabudowie szeregowej przy ul. Heleny w Gutkowie. Pierwsi klienci mogą już rezerwować swoje lokale mieszkalne w powstającym X-kondygnacyjnym budynku przy ul. Poprzecznej w Olsztynie oraz w budynku wielorodzinnym, który budujemy przy ul. Kolejowej w centrum Olsztynka.

— Nasza spółka posiada szeroką ofertę mieszkań. Robimy wszystko, aby ceny były atrakcyjne i przystępne dla nabywców — zapewnia z kolei Magdalena Skrzeszewska, dyrektor ds. deweloperskich w firmie ROM-BUD. — Na chwilę obecną prowadzimy budowę dwóch inwestycji w Olsztynie: Wrzosowe Ogrody przy ul. Cichej i Klonowa Aleja przy ul. Reymonta. Obie te inwestycje zlokalizowane są na Zatorzu nieopodal Centrum. Ceny kształtują się w granicach od 4 900 zł do 5 500 zł za metr kw.

Klonowa Aleja to inwestycja, która składa się z dwóch dwupiętrowych budynków liczących łącznie 39 mieszkań. Funkcjonalny rozkład lokali o metrażach od 39 do 100 metrów kw. pozwoli na aranżację pomieszczeń według własnych potrzeb. Mieszkania będą posiadały balkony oraz przynależne komórki lokatorskie lub piwnice, a wybrane lokale — także antresole. Budynki zostaną posadowione na wspólnej, podziemnej hali garażowej. Komunikacja pomiędzy halą garażową a wyższymi kondygnacjami będzie się odbywała za pomocą cichobieżnych wind.

Wrzosowe Ogrody to osiedle, które składać się będzie z czterech sześcio-, pięcio- i czteropiętrowych budynków obejmujących 145 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych, o metrażu sięgającym od 40 do 97 metrów kw. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewni przyszłym lokatorom komfort użytkowania. Wszystkie mieszkania będą posiadały balkon lub taras oraz przynależne komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców oddany będzie również parking podziemny i naziemny. W każdym budynku znajdzie się nowoczesna, cichobieżna winda zjeżdżająca też do garażu podziemnego — zapewnia dyrektor Magdalena Skrzeszewska.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sukcesywna #2861710 | 156.67.*.* 4 lut 2020 11:44

    I bardzo dobrze, bo kiedy miasto się rozwija, to dobrze dla całej gminy i społeczeństwa. Myślę , że zdecydowanie warto o tym mówić i doceniać rozwój. Super ! https://projektowanie-wnetrz-online.pl/p rojektowanie-wnetrz-olsztyn/ . Ciekawa jestem, jak ocenicie cały rok pod kątem zmian w miescie.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) ! - + odpowiedz na ten komentarz