10 lat ze studiem mebli kuchennych ATOM

2017-09-19 12:23:50 (ost. akt: 2017-09-19 12:46:18)
10 lat ze studiem mebli kuchennych ATOM

Autor zdjęcia: KAM

Najważniejszym miejscem każdego domu jest kuchnia. Wiedział o tym Andrzej Tomasiak, właściciel salonu mebli kuchennych ATOM. Decyzja o otworzeniu sklepu z meblami kuchennymi była strzałem w dziesiątkę.

Studia kuchenne ATOM w Olsztynie są obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm działających w branży i nadal się rozwijają. Ponad 1500 zrealizowanych projektów oznacza, że w każdym olsztyńskim budynku wielorodzinnym jest przynajmniej jedna kuchnia zaprojektowana i zrealizowana właśnie przez tę firmę.

Po dziesięciu latach solidnej roboty, ATOM nadal z entuzjazmem podchodzi do każdego klienta. Jeśli więc chcesz się dobrze urządzić i nie wiesz od czego zacząć — zacznij od wizyty w ATOMie.

Studia mieszczą się w Olsztynie, przy ul. Pstrowskiego 33 i Janowicza 21. Tu, sącząc aromatyczną, pyszną kawę, wybierzesz nie tylko meble, ale także dobierzesz do nich sprzęt AGD. A wszystko w bardzo dobrej jakości i wcale nie najdrożej. Salony zrealizują każdy projekt, od naprawdę niewielkich powierzchni np. 6 mkw., po olbrzymie 40-50 metrowe. Cena zależy od użytych materiałów i akcesoriów. Możemy zrealizować małą ekonomiczną kuchnię już od 1500 zł. Oczywiście zdarzają się również projekty, których cena ze sprzętem AGD przekracza 50.000 zł.

— Obecnie w salonie przy ul. Pstrowskiego mamy w ekspozycji 11 kuchni — mówi Andrzej Tomasiak, właściciel salonu ATOM. — Klient, który do nas wejdzie, ma więc z czego wybierać. Zabudowa kuchni, sprzęt AGD, to inwestycja na wiele lat. Dlatego bardzo dbamy o to, aby dokonany wybór był optymalny. Jesteśmy chyba jedynym salonem w Olsztynie, w którym oferowany sprzęt jest podłączony do instalacji. To pozwala sprawdzić jeszcze przed zakupem, jak działają wszystkie urządzenia: płyta indukcyjna, mikrofalówka, zmywarka, lodówka, pochłaniacz czy ekspres do kawy. Ciekawostką jest to, że oferowany przez nas ekspres jest, (podobnie jak lodówka czy piekarnik) zabudowany, wkomponowany w meble i nie zabiera też cennego miejsca na blacie, co jest ważne w przypadku małych kuchni. No i robi rzeczywiście pyszną kawę — dodaje.


W roku jubileuszu, salon ma się czym pochwalić. — Obecnie jesteśmy partnerem handlowym firmy KAM — jednego z wiodących producentów mebli kuchennych w Polsce. ATOM jest także studiem patronackim sprzętu AGD Bosch-Siemens. W związku z tym eksponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami w tej klasie — zapewnia właściciel.

Niewielu z nas wie, że nowoczesne piekarniki to nie tylko tradycyjne pieczenie, ale również wspomagane parą. Jak działa taki piekarnik? Jak działa taki piekarnik sprawdzisz w salonie ATOM. — Mało tego, w ofercie posiadamy także płytę indukcyjną z czujnikiem smażenia. Wykorzystana w płycie nowoczesna technologia pozwala smażyć np. rybę w idealnej temperaturze dzięki czemu nie ma mowy o uwalnianiu w procesie smażenia rakotwórczych substancji — dodaje właściciel salonu.

Partnerstwo i ścisła współpraca z wymienionymi gigantami — KAM i Bosch-Siemens — to duże korzyści dla klienta: technologiczne i finansowe. Jeśli klient zakupi w ATOMie sprzęt AGD wraz z meblami, otrzyma w pakiecie aż 5 lat pełnej gwarancji na zakupiony sprzęt (szczegóły i regulaminy dostępne u sprzedawcy). Dodatkowo całość zostanie dowieziona do domu, wniesiona i zamontowana według wcześniej zaakceptowanego projektu. Na życzenie klienta podłączone zostaną także urządzenia. ATOM dysponuje bowiem stałą, fachową ekipę montażową, w tym elektryków, hydraulików, gazowników z odpowiednimi, ważnymi uprawnieniami. Nie musisz się więc martwić, jak zainstalować nową kuchnię. Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 6 tygodni.
Jeśli zdecydujesz się na urządzenie kuchni z ATOMEM, przynieś ze sobą wymiary pomieszczenia i kilka zdjęć pomieszczenia (mogą być w telefonie). Możesz być pewien, że wyjdziesz ze wstępnym projektem i kosztorysem. Będziesz zatem wiedział, na czym stoisz. A raczej — na czym stoi twoja kuchnia.
Andrzej Tomasiak może być wzorem dla osób, które marzą o pracy na własny rachunek.

- Jeszcze jako student dorabiałem w salonach meblowych. Pracowałem w różnych miejscach. Zaczynałem jako sprzedawca, potem byłem kierownikiem salonu, specjalistą od spraw administracyjnych, aż po dyrektora handlowego sieci sklepów. W końcu odważyłem się, wziąłem kredyt i otworzyłem własny sklep. Dzisiaj wiem, że dobrze zrobiłem – mówi biznesmen.

Z okazji jubileuszu 10-lecia, w okresie od września do października 2017 r., każdy klient, który dokona zakupu w studiu ATOM otrzyma 10% rabatu na meble i sprzęt AGD lub 18 rat na prawdziwe 0% (rabat 10% będzie oddany w akcesoriach lub AGD).
Kr

Zapraszamy na FB https://www.facebook.com/atomkuchnie/ - znajdziecie tutaj nie tylko aktualności z firmy Atom, ale również informacje o konkursach i promocjach.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB